Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Ve Zdobnici na vás čeká novinka - měřená slalomová trať!

Ve Ski centru Zdobnice bude od této sezóny umístěn měřený slalom s automatickou časomírou, kde si budou moci malí i velcí lyžaři porovnat svůj čas při průjezdu brankami a vyzkoušet si jaké je to závodit na lyžích.

Lyžařský areál Ski centrum Zdobnice nabízí celkem čtyři sjezdovky a tři lyžařské vleky. Terén je vhodný nejen pro začátečníky a rodiny s dětmi, ale na své si přijdou i zkušenější lyžaři. Oblíbenou aktivitou je pravidelné večerní lyžování, a to každý čtvrtek a sobotu.

Dostatek sněhu po celou sezónu zajišťuje výkonný systém umělého zasněžování. Samozřejmostí je půjčovna a servis lyží, lyžařská škola s vlastním provazovým vlekem, provazový vlek pro veřejnost, dětský koutek, občerstvení a bezplatné parkoviště přímo pod sjezdovkou. Pro malé lyžaře je připravena Rampušákova lyžařská dráha s množstvím překážek a pro ty odvážnější malý snowpark.

www.skizdobnice.cz, www.facebook.com/skizdobnice

Zdroj: Skiareál Zdobnice
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“