Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Povodně: rádi byste pomohli a nevíte jak?

Pohodlným rozcestníkem ve Vašem rozhodování pro způsob pomoci může být v těchto dnech třeba jeden z nabízených odkazů, které Vás mohou lépe nasměrovat k povodněmi postiženým obcím. 

Na královéhradecký magistrát se obrátilo v uplynulých hodinách hned několik organizací či uskupení, které občanům či institucím nabízejí, že pomohou s doručením materiální či finanční pomoci potřebným. Níže uvedené odkazy Vám nabízejí i možnost stát se například dobrovolníky přímo v regionech postižených povodněmi.

Město se rozhodlo tyto kontakty zveřejnit a pomoci tak rozšířit povědomí o možnostech konkrétních způsobů podpory, za obsah níže uvedených odkazů však zodpovídají jejich zřizovatelé:

http://www.starostove-nezavisli.cz/povodne-2013/

http://www.smscr.cz/burza_solidarity.php

http://povodne.charita.cz/

Zdroj: Město Hradec Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“