Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Plavba Indickým oceánem

Muzeum východních Čech vás zve ve středu 28. března 2012 od 17.00 hodin na přednášku "Plavba Indickým oceánem".

Mauritius a Seychely, Madagaskar, Réunion. Zajímá vás jak vypadá život na výletní lodi během plavby tropickým Indickým oceánem? A co samotné ostrovy?

Vydejte se na návštěvu ostrovních perel Indického oceánu s Karlem Starým, průvodcem CK Nomád. Mauritius s kosmopolitní směsicí obyvatel, pestrými trhy a všudypřítomnými doteky vzdálené Indie. Seychely - ostrovy snů o luxusní dovolené s nejkrásnějšími plážemi na světě, obřími želvami a unikátními palmami, jejichž gigantické ořechy evokují erotické představy. Madagaskar - přírodní div světa s početnými endemity, ostrov lemurů, barevných chameleonů, šikovných řezbářů a krásných lidí. Hornatý Reunion s aktivními sopkami, dech beroucími soutěskami a impozantními vodopády.

Zdroj: Muzeum východních Čech
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“