Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Školní časopisy a literární sborníky

Školní časopisy a literární sborníky si můžete prohlédnout do 30. června, v Knihovně města Hradce Králové, pobočka Eliščino nábřeží, Palackého 626.

Výstava prezentuje výsledky soutěží Náš časopis a Nadílka našich dílek, které občanské sdružení Abeceda uspořádalo v průběhu roku 2010. Kromě toho se dozvíte, jak by měl vypadat kvalitní školní časopis a kvalitní školní literární sborník. Pořadatelé rovněž připravili pracovní listy, které si budou dětští návštěvníci moci vyplnit přímo na místě, doma s rodiči
nebo ve škole s učitelem a spolužáky. Výstava je součástí projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování, který byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

K vidění ve výpůjční době pobočky: PO, ST, ČT: 12-18; ÚT, PÁ: 12-16.

Zdroj: Knihovna města Hradce Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“