Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Aktivity ve Ski centru Říčky

Lanovkou až na hřeben Orlických hor se dostanete ze Ski centra Říčky v Orlických horách, které leží na jihovýchodní straně Orlických hor, na svazích vrchu Zakletý (992 m n. m.).

Ve Skicentru je možnost zapůjčit pro jízdu na Sjezdovce (1,35 km) terénní káry a kolobežky. V provozu je i nové víceúčelové hřiště s umělým povrchem.

Lanová dráha je v provozu do 12.9. 2010. V září jen o víkendech a svátcích, v srpnu každý den. V dny provozu jezdí každou celou hodinu od 9:00 do 17:00 hod.

Z vrchu Zakletý jsou krásné výhledy na polskou stranu Orlických hor, na hřebeny Krkonoš a Jeseníků. Vrch Zakletý (křížení turistických cest Pěticestí), je zároveň ideálním výchozím místem na celý hlavní hřeben Orlických hor.

Zdroj: Kudyznudy.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“