Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

X-LARGE City Camp

 X-LARGE City Camp je jedinečný příměstský kemp, který spojuje tvořivost s přátelstvím, aktivní konverzaci v angličtině s legrací a možnost seznámení se s lidmi z různých koutů světa se zapojením do pravidelných celoročních aktivit hradeckého Roots Teens Clubu.

Program X-LARGE City Camp začíná v pondělí 5. července 2010 v 8:00 hodin registrací a končí v  obotu 10. července večerní rozlučkovou párty v 18:00 hodin. Program bude každý den probíhat od 9:00 do 19:00 až 20:00 hodin s pauzou na oběd. Součástí programu budou aktivity podle zvolené tvořivé dílny ve dvou skupinách, společný doplňkový program a individuální konverzace se zahraničními lektory a pracovními týmy.

Kemp je určen pro věkovou skupinu 12-20 let. Bude probíhat ve školních prostorách a přilehlých sportovištích Speciální školy na rohu ulic Hradecká a Heyrovského v Hradci Králové.

Bližší informace, program a přihlášku naleznete na www.x-large.cz.

Zdroj: www.x-large.cz/
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“