Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Vstupenky na Tickets for People

Letošní ročník Rock for People odstartuje Večírek pro nedočkavé.

Organizátoři doporučují kupovat vstupenky v autorizovaných předprodejích - už v minulosti se objevily pokusy o falsa. Dvojnásobně to platí pro čárové kódy / eTickety!
Nákup levných vstupenek bez poplatků bude možné uskutečnit už jen do zítřejšího večera, tj. do středy 30. června - při platbě převodem nebo do pátku 2. července do 16.00 hodin - při platbě kartou. Pokud se rozhodnete vstupenky objednávat až ve středu, doporučují rovnou provést převod, aby byly peníze připsány na účet nejpozději do pátku a vy jste v pořádku obdrželi své lístky.
Stejný termín, tzn. do středy 30. června, platí i u všech ostatních předprodejů, kde jsou zakoupené vstupenky hrazeny bankovním převodem. U zbývajících e-ticketů, které hradíte v hotovosti (například v pobočkách Čedok) je termín do pátku do 16.00 hod.

Kdo to nestihne, může si ještě zajít do kamenného obchodu některé z předprodejních sítí a možnost koupit vstupenky bude i v pokladnách přímo u vstupu do Festivalparku.

Nejlevnější vstupenky na www.ticketsforpeople.cz
Další předprodeje: Ticketstream, Ticketportal, Eventim

Zdroj: www.rockforpeople.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“