Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Soutěž DO PRÁCE NA KOLE startuje opět po roce i v Hradci

Pro běžce, chodce, vozíčkáře, jezdce na koloběžkách, bruslích, longboardech, ale zejména pro cyklisty odstartovala začátkem března po celém Česku možnost registrace do sedmého ročníku soutěže DO PRÁCE NA KOLE. I letos se do této kampaně, která si vzala za cíl hravou formou přivést obyvatele města k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne, zapojil Hradec Králové. Stačí jen vytvořit týmy o 2-5 lidech a během května se pak co nejčastěji přesunovat do práce vlastními silami.

Stačí se zaregistrovat na webu dopracenakole.cz a přihlásit se. Registrace jsou otevřené až do 30. dubna, ale určitě se vyplatí přihlásit již v březnu, kdy je účastnický poplatek nejnižší.

Více informací: http://www.hradeckralove.org/noviny-a-novinky/soutez-do-prace-na-kole-startuje-opet-po-roce-i-v-hradci

Zdroj: MMHK
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“