Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Poslední možnost vyplavat minuty na plastových permanentkách do bazénu

Pouze do 30. 12. 2014 mají majitelé permanentek možnost vyplavat zbývající minuty v Plaveckém bazénu 50 m na Eliščině nábřeží v Hradci Králové. Tato lhůta již nebude prodlužována a ani převod zůstatku minut z permanentek na čipové hodinky z důvodu nekompatibility systémů není možný. Výhodou čipových hodinek je levnější vstupné a rychlost odbavování do všech vodních areálů, které provozuje Správa nemovitostí Hradec Králové, jako je Plavecký bazén 50 m a Městské lázně-Aquacentrum na Eliščině nábřeží, dále letní koupaliště Flošna, squash Flošna i celoročně otevřené Wellness studio Flošna. Výška nabití kreditu není určená, takže kdo si nabije hodinky, může je využívat i k platbě občerstvení, např. v baru u vody, v bistru nad vodou i v restauraci v Městských lázních a Restauraci Flošna. Tento systém vlastně umožňuje návštěvníkům vstup do všech areálů bez použití hotovosti a vstupné je levnější.

Více informací najdete na www.snhk.cz.

Zdroj: Magistrát města Hradce Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“