Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Lidé Hradce Králové. Portrét jako brána do duše.

Výstava v Kavárně Muzeum. Ve čtrnácti portrétech se projekt Lidé Hradce Králové pokouší poukázat na mezigenerační rozdíly v názorech na aktuální sociální témata. Výstava je otevřena do 6. prosince 2014 denně mimo pondělí vždy od 9.00 do 17.00 hodin.

Mladší i starší generace se zamýšlejí nad otázkami sociálních problémů a tak vzniká výstava poukazující na mezigenerační rozdíly. Projekt Lidé Hradce Králové funguje od dubna 2014 a postupně si získává přízeň tisíců fanoušků. Autoři se inspirovali světovými fotografickými blogy 'Humans of New York', 'Humans of Prague', 'Humans of Sarajevo', 'Humans of Paris', 'Humans of Amsterdam' a mnoha dalšími.

Zdroj: Muzeum východních Čech v Hradci Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“