Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Snow film fest 2014

Místo konání: Autokemp Brodský, Souběžná 186, Červený Kostelec, 549 41
Datum konání: 7.11.2014 od 19:00 hodin

Tradiční festival outdoorových filmů Expediční kamera, která se každoročně koná v březnu v kině Luník, má mladšího a zatím menšího brášku. Je jím Snow film fest, který je šitý na míru milovníkům zimních sportů.

proti Expediční kameře je tento zimní festival zasazen do útulné hospůdky uprostřed přírody v kempu Brodský. Přijďte si užít přátelskou atmosféru, skvělé zimní filmy, dobré občerstvení, teplo místního krbu a opět přispět na dobrou věc, protože výdělek z této akce tradičně poputuje na práci s dětmi v Červeném Kostelci.

K vidění bude výběr nejlepších zimních snímků uplynulé sezóny. Chybět nebude adrenalin na lyžích, extrémní expedice za polární kruh, ale ani vysoké hory.

Veškeré informace naleznete na stránkách www.campbrodsky.cz; www.kladskepomezi.cz

Zdroj: Královéhradecký region
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“