Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Aby to svítilo, aby to hřálo

Divadlo Jesličky Josefa Tejkla, skupina Dospělá embrya. Ve středu 29. října jste srdečně zváni na divadelní představení s názvem "Aby to svítilo, aby to hřálo". Jedná se o scénickou procházku apokryfy Karla Čapka.

Scénář a režie: Jan Dvořák. "Inscenace "Aby to svítilo, aby to hřálo" vznikala v sezóně 2012/2013 podle Knihy apokryfů Karla Čapka. Protože kladla maximální důraz na interpretaci textu, pokusili jsme se ji upravit i pro vysloveně nedivadelní prostředí a rozšířit tak možnosti její prezentace", říká režisér Jan Dvořák. Diváci uvidí a hlavně uslyší texty vycházející z Čapkových apokryfů - především na antická a biblická témata. Délka představení je cca 80 minut.

Začátek v 19.00 hod. v konferenčním sále v 5. podlaží Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové.

Zdroj: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“