Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Možnost prohlídky rekonstruované budovy Gymnázia J. K. Tyla

Gymnázium J. K. Tyla Vás srdečně zve k návštěvě nově zrekonstruované budovy školy. Zpřístupněny budou veškeré prostory učeben, včetně poslucháren a „retro“ učebny, která byla vybavena historickým zařízením. V původním stylu byla zachována též ředitelna. Návštěvníci si budou moci prohlédnout také hřiště a tělocvičny. Prohlídku školy můžete zakončit na vyhlídce na střeše budovy, kde se naskýtá jedinečný pohled na okolí školy a panorama Hradce Králové.

Volná prohlídka rekonstruované budovy Gymnázia J. K. Tyla se koná v sobotu a neděli 13.-14. září 2014 vždy od 9:00 do 17:00 h.
Vstupné za prohlídku činí 20 Kč.

Na místě je možné zakoupit publikace o škole a její budově, propagační materiály a vstupenky na tradiční hudební festival Tylova léta, který se bude konat opět v areálu školy v pátek 19. 9. od 15:00 h.

Zdroj: GJKT
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“