Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Srí Lanka - sloni, čaj a Buddhové

Ostrov Srí Lanka je neobyčejně pestrým světem, ve kterém se prolínají buddhistické chrámy s prastarými královskými městy, tropické pralesy s rozlehlými jezery, nížiny se střídají s více než dvoutisícovými horami a rýžová políčka s plantážemi čaje. Jaká je atmosféra nočního výstupu na posvátnou Adamovu horu? Víte, jak se trhá a zpracovává čaj a zda se dá jezdit na slonu? Přednáška přináší srovnání stejných lidí a míst tak, jak se změnili mezi jednotlivými návštěvami Vladimíra Lemberka na ostrově v letech 2005, 2007 a 2011.

Přednáška se koná ve středu 4. června od 18:00 hod. ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové, v konferenčním sále v 5. patře.

Zdroj: svhk.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“