Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Hledá se autor bestselleru

Nakladatelství Fragment vyhlašuje 3. ročník literární soutěže Hledá se autor bestselleru, tentokrát o nejlepší moderní pohádku pro dospělé.

Do 28. února 2013 mohou dosud nepublikovaní autoři zasílat své příběhy o celkovém rozsahu 10, maximálně 25 normostran, do Nakladatelství Fragment pomocí přihlašovacího formuláře. Téma příběhů je libovolné, musí být však dodržen zadaný žánr – moderní pohádka pro dospělé. O pěti nejlepších autorech rozhodne hlasování široké veřejnosti a hodnocení odborné novinářské poroty.

Vítězné pohádky vydá Nakladatelství Fragment souborně jako e-knihu. Výtěžek z jejího prodeje věnuje nakladatelství na konto Centra Paraple.

Časté dotazy

Mohu do soutěže zaslat více příspěvků než jen jeden?
Ano, můžete. Počet soutěžních příspěvků od jednoho autora není nijak omezen.

Mohu se zúčastnit s pohádkou, která převyšuje stanovený limit o pouhých 1237 znaků?
Bohužel, pravidla jsou pravidla. Limit 25 normostran (= 45 000 znaků) nesmí býti překročen.

Mohu zaslat pohádku do soutěže i jiným způsobem než přes formulář?
Jiným způsobem budeme přijímat příspěvky pouze v ojedinělých a opodstatněných případech. Pokud máte příbuzného nebo známého, který nemá připojení k internetu, a přesto by se rád zúčastnil, je možné se domluvit na individuálním způsobu předání.

Jak poznám, že můj příspěvek dorazil v pořádku?
Po odeslání formuláře s příspěvkem se Vám na obrazovce objeví zelený rámeček s potvrzením, že příspěvek byl úspěšně odeslán. Zároveň Vám na Vaši e-mailovou adresu přijde automatický potvrzující e-mail s údaji, které jste zadali.

Veškeré informace naleznete na stránkách: http://www.hledaseautor.cz/

Zdroj: www.hledaseautor.cz/
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“