Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Promítání filmu "Na stupních vítězů"

Vedení Lékařské fakulty UK v Hradci Králové zve na prezentaci dokumentárního filmu "Na stupních vítězů". (Informace o filmu naleznete na stránkách http://lfhk.cuni.cz/Data/img/GalerieNaLF/film-veterani-sportovci.jpg)

Dokument představuje portréty pěti atletů – veteránů, mezi nimi i královéhradeckého ing. Jiřího Soukupa. Film získal Cenu diváků na letošním 13. ročníku festivalu dokumentárních filmů o lidských právech JEDEN SVĚT.

Promítání se uskuteční ve středu 15. června 2011 ve 14 hodin v posluchárně č. 2, ve 2. poschodí budovy Lékařské fakulty Šimkova 870, Hradec Králové.Zdroj: Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“