Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Hrajme si i hlavou

Akce "Hrajme si i hlavou 4" proběhne 16. - 17. 6. 2011 na Tylově nábřeží v Hradci Králové. Letošním nosným tématem je člověk.

Akce Hrajme si i hlavou přináší pro všechny příznivce nejen přírodovědných disciplín mnoho zajímavostí přímo až na ulici. Pořádá ji katedra fyziky Univerzity Hradec Králové ve spolupráci s Hvězdárnou a planetáriem Hradec Králové a je určena pro žáky a studenty základních a středních škol, pro jejich rodiče a pro všechny, kteří si rádi hrají, přemýšlejí a bádají
nad záhadami světa kolem nás.

Na akci je připraveno mnoho stánků, naplněných tradičními ale i netradičními pokusy, které se snaží zaujmout a přesvědčit i náhodně kolemjdoucí návštěvníky akce o tom, že fyzika, chemie, matematika a další "nepopulární" vědy nejsou zas tak hrozivé a nepochopitelné a určitě stojí za naši pozornost.

Další informace o akci naleznete na stránkách www.hrajme-si-i-hlavou.cz

Bližší informace o letošním, již čtvrtém ročníku naleznete na http://www.hrajme-si-i-hlavou.cz/contact.html

Zdroj: www.hrajme-si-i-hlavou.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“