Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Helicopter show v Hradci Králové

Hradecké letiště po čtyřech letech přivítá Helicopter show. Jubilejní desátý ročník mezinárodního setkání leteckých záchranných služeb, který bude spojený s leteckým dnem, se uskuteční 20. – 21. května.

V sobotu diváci uvidí vystoupení nejlepších českých i evropských pilotů. Veřejnost se může těšit na záchranářské i vojenské vrtulníky, leteckou akrobacii slavného letounu SU 31 a také na ukázky záchrany lidských životů při hromadné havárii. Součástí sobotní Helicopter show bude ukázka letecké a pozemní techniky, seskoky parašutistů a také možnost vyhlídkových letů. Návštěvníci si budou moci zblízka prohlédnout přes padesát vrtulníků a letounů.

Další informace naleznete na stránkách www.helicoptershow.cz.

Zdroj: Hradecký deník
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“