Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Další koupaliště se chystají na letní sezonu

Po královéhradeckém koupališti Flošna, které se návštěvníkům otevřelo minulý pátek, se na novou sezonu chystají také další.

Již v pátek 27. května přivítá první letošní návštěvníky novobydžovské koupaliště. Otevřeno má denně od 9 do dvaceti hodin, od 15 hodin bude platit nižší vstupné.

„Nabízíme například dvě skluzavky o délce sedmnácti metrů. Vedle hlavního bazénu je v areálu i bazén pro děti s vodním hřibem a s dětskou skluzavkou,“ připomněl Karel Rygl, který má koupaliště na starosti. Jak dodal, novinkou je rozšíření dětského hřiště. Zároveň tu počítají s tím, že na víkendy pro děti připraví tzv. skákací hrady.

Také na dalších koupalištích Královéhradecka se finišuje s přípravami. Například koupaliště v Lodíně a v Třebechovicích pod Orebem se otevřou ve středu 1. června a jako poslední nově rekonstruované koupaliště v Chlumci nad Cidlinou, a to v neděli 12. června.

Zdroj: Hradecký deník
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“