Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Přivítejte turistickou sezonu

Již popáté se v pátek 1. dubna otevře pomyslná brána Hradce Králové, kterou mohou vstoupit jak jeho návštěvníci, a čerpat z rozsáhlé turistické nabídky letošní sezony, tak všichni Hradečané, kteří pod heslem „turistou ve vlastním městě“ mohou objevovat někdy všedním dnům ukryté královéhradecké zajímavosti a dosud nepoznaná zákoutí.

Již tradičně proběhne "Jarní vítání turistů pod Bílou věží".

V 15.00 hod. se nejmladší turisté mohou vydat na pohádkové putování, proběhne prezentace nově vydaných informačních materiálů a připravovaných akcí ve městě a okolí. Letošní Vítání tematicky zpestří nabídka tradičního velikonočního zboží, vystoupení folklorních souborů nebo koncert v Kapli sv. Klimenta a bude zahájena výstava na Bílé věži - Strašidla na cestách.

Zdroj: Město Hradec Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“