Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Náchodský Swing zve na talkshow Zdeňka Trošky

Zdeněk Troška a Petr Vondráček se svou talkshow vystoupí 17. března od 19.00 h v Polici nad Metují v Kolárově divadle v rámci projektu Náchodský Swing uvádí...

Talkshow Zdeňka Trošky s Petrem Vondráčkem slibuje především salvu historek, kterými český kontroverzní režisér častuje své publikum při každé příležitosti. Petr Vondráček se mu pokusí sekundovat, ale hlavně nahrávat, což si zdatně cvičí v pořadu Hádej, kdo jsem. Hlavní hvězdou talkshow bude však Zdeněk Troška.

Vstupenky můžete zakoupit v Informačních centrech: Náchod, Broumov, Česká Skalice, Hronov, Nové Město nad Metují, Police nad Metují a Červený Kostelec (zde také v Trafice DALI)

Zdroj: Okolohradce.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“