Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert

Historicky jedna z nejúspěšnějších česko-slovenských kapel Elán se do východních Čechvrací po téměř třech letech, aby zde svým koncertním vystoupením představila aktuální nahrávku z loňského října - album „Anjelska daň".

Stane se tak 20. května v Pardubicích a vzledem k početné fanouškovské základně se jejich jediný koncert letošního roku na východě Čech odehraje v ČEZ Areně.

Návštěvníci pardubického koncertu mohou hudebně očekávat nejen pohled na aktuální album „Anjelska daň", ale i průřez největšími hity Elánu.

Kompletní informace k letošnímu jedinému vystoupení legendárních Elán na východě Čech nalaznete na www.elanpardubice.cz a www.ticketportal.cz, kde v současné chvíli můžete zakoupit nejlevnější variantu vstupenek.

Zdroj: Okolohradce.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“