Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Čipové hodinky na Flošně

Frontám na koupališti Flošna se návštěvníci mohou vyhnout pomocí dobíjecích čipových hodinek. Jejich majitelé mohou jít přímo k turniketu, kterým bez problémů projdou rychle, bez fronty u pokladny. Dobíjecí čipové hodinky je možné zakoupit za 200 Kč, první dobití je možné od 100 Kč.

Čipové hodinky, které se prodávají v budově Městských lázní, je možné využívat nejen při vstupu na Koupaliště Flošna, ale také v Aquaparku - v Městských lázních a v padesátimetrovém plaveckém bazénu.

Celodenní vstup stojí 90 korun, ale majitelé čipových hodinek zaplatí za celodenní návštěvu jen 80 korun, stejně jako lidé, kteří platí městskou kartou.

Zdroj: www.hradeckralove.org
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“