Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Cesty Matěje kopeckého aneb Veselá bída

Čtvrtý ročník loutkového festivalu na zámku Potštejn. Tentokrát ožijí dřevěné postavičky nejen na zámeckém nádvoří, ale také v nově zrekonstruovaném zámeckém parku.

Uvidíte sedm divadelních představení, z nichž tři proběhnou v nově otevřeném a nádherně obnoveném zámeckém parku. Mezi další novinky patří také dětský koutek s velkou trampolínou, večerní filmová projekce dokumentárního filmu o kočovných komediantech a pohádkové prohlídky zámeckých interiérů pro děti i dospělé. Při těchto hraných prohlídkách v kostýmech Vás zámkem provede nejen hraběnka Anna Marie Harbuval Chamaré "osobně", ale potkáte i jejího chotě a postará se o Vás služebná.

Akce se koná 10.7.2010 od 10:00.

Zdroj: www.kudyznudy.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“