Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Nabídka programů celoživotního vzdělávání Učitel/ka mateřské školy a Studium pro ředitele škol a školských zařízení

Pedagogická fakulta UHK nabízí akreditované programy celoživotního vzdělávání Učitel/ka mateřské školy (třísemestrální studium) a Studium pro ředitele škol a školských zařízení (jednosemestrální studium).

Zahájení obou programů se předpokládá v letním semestru tohoto akademického roku. Ke studiu programu Učitel/ka mateřské školy se lze přihlásit do 12. 12. 2016, ke studiu programu Studium pro ředitele škol a školských zařízení do 31. 1. 2017.

Bližší informace jsou k dispozici na stránkách Centra celoživotního vzdělávání PdF: Učitel/ka mateřské školy (https://www.uhk.cz/Download/?DocumentID=23334), Studium pro ředitele škol a školských zařízení (https://www.uhk.cz/Download/?DocumentID=23332).

Zdroj: UHK
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“