Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

PANDORA 88

Kdy: čtvrtek 5.2. od 19:00 hodin
Kde: Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas, náměstí Republiky 999, Trutnov

“Pandora 88” je německé fyzické divadlo. Jeho tvůrci a aktéry jsou Wolfgang Hoffmann a Sven Till. Tito dva dlouholetí přátelé, kteří se seznámili v roce 1988 po pádu Berlínské zdi, začali společnou uměleckou spolupráci v továrně (Fabrik Potsdam) v roce 1990. Dvojice umělců navštěvovala kurzy řady divadelních a tanečních mistrů. Pro zajímavost: původně východní Němec Wolfgang Hoffmann uhradil ve svých 22 letech svůj první taneční kurz penězi, které získal prodejem úlomků ještě hlídané Berlínské zdi senzacechtivým turistům. Dnes je Wolfgang ředitelem společnosti Aurora Nova, která má bezkonkurenční síť mezinárodních kontaktů a vytvořila program více než 1000 představení a akcí napříč všemi uměleckými žánry: od radikálních a avantgardních až po vysoce komerční produkce a akce. Původní program Aurora Nova na mezinárodním festivalu vizuálního divadla a tance Fringe v Edinburghu získal několik prestižních ocenění a bezprecedentní kritiky.

Další informace: http://uffo.cz/program/porady/2015/02/pandora-88/

Zdroj: Uffo

ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“