Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Nábřeží paromilů

10. mezinárodní nábřeží paromilů se uskuteční v Hradci Králové na Smetanově a Eliščině nábřeží (mezi Tyršovým mostem a Novákovými garážemi) a v přilehlém parčíku na Náměstí 5. května v sobotu 25. srpna od 10:00 hodin.

X. ročník ojedinělého setkání milovníků páry, lodí, lodních modelů, zahradních a modelových železnic, sběratelů a konstruktérů parních strojů a mechanizmů. Připraveny jsou plavby na parníčcích po řece a jízdy na vláčcích naší i dalších zahradních železnic a jiné atrakce, ukázky parní techniky v pohybu a provozu.

Na akci bude množství vystavovatelů z Česka i zahraničí a představí se s celou řadou funkčních parních strojů, jejich věrnými kopiemi ať už zmenšených nebo v originální velikosti. Nebudou chybět ani stabilní motory, lokomobily, dětský kolotoč poháněný párou, dětská železnice, modely parních lokomotiv poháněných párou a mnoho dalšího.

Veškeré informace naleznete na stránkách akce www.nabreziparomilu.cz

Zdroj: nabreziparomilu.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“