Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Celníci vystavují v Regiocentru zabavené kuriozity

Nelegálně dovezené léky, hračky, kosmetika, elektrické nářadí, náhradní díly k automobilům, exempláře podléhající úmluvě CITES, lihoviny vyrobené z „Podpalky“ a další zajímavosti zabavené díky jejich odhalení hradeckými celníky. To vše je možné od minulého týdne vidět v několika prosklených skříních a vitrínách vstupní haly rekonstruovaného bývalého hradeckého pivovaru.

Při příležitosti Mezinárodního dne celníků (26. ledna) byla v Regiocentru Nový pivovar v Hradci Králové zahájena výstava, která široké veřejnosti představuje práci a význam celní správy. Návštěvníci krajského úřadu zároveň na velkoplošné projekci uvidí prezentační film k činnosti celní správy, k dispozici jim budou i informační letáky.

Výstava potrvá do konce března tohoto roku.

Zdroj: Královéhradecký kraj
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“