Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Kozí mejdan

Koná se ve dnech 12.8.2011 - 15.8.2011, Milkovice u Libáně (okres Jičín.

Chcete-li prožít víkend bez tlaku šoubyznysu, komerce, stánkařů a ochranky, přesto při muzice a setkání s dalšími lidmi ve volné přírodě, je tato akce pro vás.

V Milkovicích je statek na samotě s chovem koz a oslů. Kozí mejdan je věnován kozám a svobodomyslnému způsobu života. Koná se za každého počasí. Vstupné je dobrovolné a ceny lidové. Nepřetržitá hudební produkce různých stylů , žánrů a provedení na dvou pódiích (ve stodole a na louce). Autorská čtení, divadlo, promítání filmů, malování, dětské hry, přednášky, koupání, procházky po okolí a další. K tomu bar, čajovna, vegetariánská kuchyně, moučníky, pekařské výrobky, wc, sprchy, pivo, víno, limo, zmrzlina a další je zajištěno. Stanování v místě mezi stromy v sadě, děti, psi a další rodinní miláčci vítáni. Lepší je využít k cestě hromadnou dopravu. Vlakem do Kopidlna nebo Dolního Bousova, autobusem do Libáně, jelikož parkování je na statku omezené.

Více informací na www.kozy.cz

Zdroj: Královéhradecký kraj
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“