Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Benátská noc 2011

Letos již 19. ročník festivalu Benátská noc proběhne ve dnech 28.7. až 31.7.2011 na Malé Skále v Českém ráji.

Kromě pestrého hudebního programu bude připraveno nadstandardně vybavené zázemí včetně kempu a zábavy pro malé i velké.

Na letos novinkově umístěných podiích, se představí to „nej“ z české a slovenské populární hudby.Také zahraniční hvězdy přijedou zahrát svoje největší hity. Scooter určitě neopomene pecky Hyper Hyper, How Much Is The Fish?nebo Move Your Ass, američtí Dream Theatre zahrají Panic Attack, Pull Me Under a další. Italští Lacuna Coil přijedou představit novou desku "Dark Adrenaline", na které spolupracovali s Donem Gilmorem (Pearl Jam, Linkin Park).

Pro maximální pohodlí návštěvníků se letos podařilo zajistit i kyvadlovou dopravu mezi Prahou a Malou Skálou. Autobusy budou vyjíždět z Prahy - Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu na Malé Skále a následně v nočních a ranních hodinách zpět do Prahy (Černý Most/ Lehovec - konečná tram a přestupní stanice na noční tram a bus). Pořadatelé také jednají o zajištění spojení mezi Libercem a Jabloncem.

Na všechny návštěvníky čeká tradičně kromě obrovského množství hudebních vystoupení také tradiční sobotní neckyáda, herní zóna, bungee jumping, nafukovací horolezecká stěna, chytré mobilní telefony s připojením na internet k zapůjčení a extra speciální soutěže pro hravé dospělé. Hrát si však určitě budou i děti, pro které jsme připravili celou fůru aktivit a zábavy. Novinkou, kterou určitě všichni přivítají, bude pojízdný bankomat dostupný po všechny dny festivalu.

Kemp bude otevřen tradičně již od čtvrtka až do pondělí 1.8. Letos však bude nadstandardně vybaven. Stanový areál, který organizátoři připravili, nemá na českých festivalech obdoby. Těšit se můžete nejen na čisté toalety a sprchy s teplou vodou, ale také na osobní trezory, půjčovnu sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna s non-stop otevíračkou. Non-stop bude fungovat i celý kemp s recepcí, obsluhou a ochrankou.

Veškeré informace o hudebním a doprovodném programu, kempu, dopravě, parkování, atd. naleznete na www.benatskanoc.cz

Zdroj: www.benatskanoc.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“