Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Hlasujte o Události roku 2010

Již brzy budou v Kongresovém centru ALDIS oceněni významné osobnosti kulturního, sportovního a společenského života v Hradci Králové. Součástí 18. ročníku tohoto tradičního udílení výročních cen bude i letos hlasování občanů o „Události roku Hradce Králové“ za rok 2010.

O „Události roku“ rozhodují přímo občané města Hradce Králové zejména prostřednictvím internetového hlasování. Rada města na doporučení výběrové komise a na základě došlých návrhů z řad občanů nominovala celkem 4 událostí, mezi kterými prostřednictvím internetového hlasování nebo tištěných formulářů mohou lidé vybírat.

* Otevření Labyrintu Divadla DRAK
* Uspořádání akce - Po stopách knihy „Starý Hradec Králové dům od domu“
* Otevření Koupaliště Flošna oceněné titulem Stavba roku
* Postup A týmu mužů FC Hradec Králové a.s. do 1. Gambrinus ligy

Internetové hlasování začalo 1. 3. 2011 v 8:00 hodin a naleznete ho přímo na adrese anketa.mmhk.cz. Hlasovat lze i písemně, a to zasláním hlasu na odbor kultury, sportu a cestovního ruchu.

Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o čestné vstupenky na slavnostní večer Udílení výročních cen a turistické propagační předměty města Hradce Králové. Elektronické i písemné hlasování končí ve středu 23. 3. 2011. Slavnostní večer udílení Výročních cen města Hradce Králové proběhne 31. 3. 2011 od 18:00 v malém sále Kongresového centra ALDIS.

Hlasovat můžete zde - http://anketa.mmhk.cz/

Zdroj: Město Hradec Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“