Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Motosraz v Prasku

Motosraz v Prasku u Nového Bydžova začne v pátek 9. července v 15:00 a skončí v neděli 11. července v dopoledních hodinách. Uskuteční v letním areálu, přírodním amfiteátru, kde je zrekonstruované zázemí i hlediště. Jedná se o již jedenáctý ročník této akce.


V sobotu se od 12 hodin uskuteční spanilá jízda zúčastněných motorkářů, která povede z Prasku přes Nový Bydžov, Smidary, Šaplavu a Králíky do Kobylic, kde na letišti vystoupí kaskadér Pepa „Sršeň“ Šiler se svou show.

Sraz doprovodí pestrý hudební program: kapely Tereza Kradla, Sweet Zone, Tři sestry Banditos,  Komunál, Epitaph, Awarron, Teplá Buchta, Rammstein M.C. Škwor, Enter.

Bližší informace na: http://www.motosrazprasek.cz/

Zdroj: hradecky.denik.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“