Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Benátská noc

Koná se 30.7. - 1.8. na Malé Skále v Českém Ráji.

Jedná se o již 18. ročník festivalu Benátská noc.

Na festivalu bude zřízený informační stánek, kde se budou poskytovat informace o areálu a časovém harmonogramu festivalu, příp. informace o první pomoci, pořadatelské službě, informace o dramaturgii jednotlivých scén apod.

Začíná už ve čtvrtek 29.července v 17:00 „zahřívacím“ koncertním maratonem. Od pátku až do neděle se bude hrát na čtyřech pódiích, připravena bude i Dance Stage Evropy 2.
Program doplní sobotní dopolední neckiáda či vyloženě dámský fotbalový zápas. Kopaná v netradičním pojetí rockerek 1. RFC Spark začne ve 13:00 a těšit se můžete na hráčky Sparty a Slavie, dále na zpěvačky, missky a samozřejmě vybrané fanynky.

Rozšiřují se služby a zábava pro rodiny s dětmi – dobře vybaveno bude zázemí pro nejmenší ratolesti, kde nejen naleznou klid pro odpočinek, ale kde pro ně TV Barrandov připravila zábavné hry s Animáčkem.

Bližší informace a podrobný program a seznam kapel naleznete na www.benatskanoc.cz.

Zdroj: www.benatskanoc.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“