Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Výstava: I já jsem byl v Itálii...

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové srdečně zve své příznivce na vernisáž výstavy Pavla Piekara, která nese název "I já jsem byl v Itálii...". V prostorách knihovny ji pořádá Společnost přátel Itálie.

Vernisáž proběhne ve středu 16. února v 17.30 hod. v konferenčním sále v 5. NP. Úvodní slovo pronese Anita Pelánová. Můžete se rovněž těšit na koncertní vystoupení Ivany Bilej Broukové a Jana Krejči Amor tiranno (Italské milostné písně 17. století z Roudnické lobkowiczské sbírky) a na sonety renesančního básníka Folgora da San Gimignano v podání Tomáše Lněničky.

Výstava bude otevřena do 31. 3. 2011 v 5. podlaží SVK.
Výstava se koná pod záštitou primátora města Hradec Králové. Koncert a recitaci veršů finančně podpořila Nadace Život umělce.
Mediálním partnerem je Český rozhlas Hradec Králové.

Zdroj: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“