Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

La Putyka

Divadelní inscenace pyšnící se řadou divadelních cen jako například Inscenace roku 2009 nebo úspěšnou účastí na Expo 2010 v Shanghai.

Akce se koná v neděli 20. 3. 2011 od 20.00 v Sále Filharmonie Hradec Králové.

Inscenace La Putyka Rostislava Nováka za doprovodu členů kapely Nightwork (Vojta Dyk, Jakub Prachař a Honza Maxián) kombinuje akrobacii, tanec, loutky a sportovní výkony v originálním pojetí nového cirkusu, jenž nahlíží na atmosféru české putyky skelným pohledem střízlivého půllitru. Objevuje hospodskou fantazii a změněnou realitu, kdy na chvíli přestávají platit fyzikální zákony a diváci jsou svědky neuvěřitelných akrobatických, hudebních i pohybových jevů. Co se honí v hlavách hospodských štamgastů, předvádí mistři ČR v akrobatických skocích na trampolíně, profesionální tanečníci nebo mistr bojového umění wu-shu.

Pořadatelem akce je Divadlo La fabrika Praha.

Web projektu: http://www.laputyka.cz

Pozor, k dispozici je posledních několik vstupenek!

Zdroj: hkpoint.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“