Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Vladimír Mišík & ETC s hosty a Krausberry v Českém Meziříčí

Dne 11.12.2010 od 19:00 zahrají v Českém Meziříčí v Sokolovně top interpreti České rockové scény Vladimír Mišík s ETC a skupina Krausberry. Pan Mišík si s sebou přiveze 2 hosty a to Petra Skoumala a J. Olina Nejezchlebu s kapelou.

Málo kdy se naskytne možnost vidět na jednom pódiu tolik známých interpretů v jeden večer. Zazní všechny osvědčené hity jako je Sluneční hrob, Variace na renesanční téma, Stříhali do hola malého chlapečka a mnoho dalších.

Vstupenky na tuto jedinečnou předvánoční akci lze zakoupit v síti TICKET ART nebo v místě konání akce. Start show je naplánován na 19hodinu, sokolovna se otvírá v 17,30h.

Odkazy:
Pořadatel: www.mzrecords.eu
V. Mišík: www.vladimirmisik.cz
Krausberry: www.krausberry.cz
Předprodej: www.ticket-art.cz

Plakátek na akci naleznete na stránkách http://www.okolohradce.cz/admin/data/clanky/obrazek_6557.jpg

Zdroj: Okolohradce.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“