Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Jaroslav Svěcený - 50

Slavnostní galakoncert v sále Filharmonie Hradec Králové u příležitosti 50. narozenin houslového virtuosa Jaroslava Svěceného.

Koná se v pátek 19. 11. 2010 od 19.30 v Sále Filharmonie Hradec Králové.

Ke klavíru zasedne jeden z nejlepších českých klavírních interpretů mladé generace Václav Mácha. Součástí koncertu bude autogramiáda Jaroslava Svěceného. Jedním z nejmilejších gratulantů bude jeho dcera Julie, letošní vítězka Mezinárodní rozhlasové soutěže Concertino Praga v oboru housle, která si s ním v Hradci Králové za doprovodu klavíru nejen zahraje, ale také společně s dalšími vzácnými hosty pokřtí zbrusu nové CD. Vstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích a na www.hkpoint.cz.

Zdroj: Královéhradecký kraj
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“