Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

2. vánoční řemeslné trhy ve dvoře

Řemeslný jarmark v Hradci Králové se koná 20.11.2010 od 9:00 do 17:00 hodin ve dvoře bývalého arálu Konzumu přímo naproti novému autobusovému terminálu.

Řemeslníci přivezou vánoční atmosféru v podobě adventních věnců, vánočních dekorací z přírodních materiálů, svíček, svícnů, originální keramiky, dárků ze dřeva, kůže, hedvábí i vlny, kovových šperků, hraček a dalších drobných dárků pro radost. Letošní novinkou jsou i ručně vyráběné loutky. Opět budou přítomni prodejci koření a voňavých čajů, bylinek, dobrot z ovčího sýra a medových perníčků. Pro děti a nejenom pro ně je připravena zábava v podobě tisku na textil, který si budou moci vyzkoušet a zároveň si zakoupit i potřebný materiál pro tisk doma.

Plakátek naleznete na stránkách http://data.czechtourism.com/akce/foto/2010-11-16-0947-trhy-jarmark-vanocni-akce-hradec-kralove/fb6a89cc-f15d-11df-ac87-001a64a218ce.jpg

Zdroj: Kudyznudy.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“