Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Red Bull Dodgeball2

Red Bull Dodgeball2, 2.11. - Hradec Králové - Sportovní hala TJ Slavia, 17:00

Red Bull Dodgeball2 je československé univerzitní mistrovství ve vybíjené, které proběhne v říjnu a listopadu celkem v 17 univerzitních městech v České republice a na Slovensku. Velké finále se pak odehraje v brněnském klubu Fléda.
Red Bull Dodgeball2 ale samozřejmě není jen turnajem ve vybíjené. Kombinuje studentského ducha s duchem Red Bullu a nostalgii k super časům, kdy jsme při tělocviku nebo v družině hráli vybíjenou jako snad tu nejakčnější hru vůbec. A to celé ve stylu moderního a vtipného retra
a sebeironie.
Zásadní součástí soutěžení bude kreativita, s jakou týmy přistoupí ke svým dresům. Krásně poladěné dresy pak budou odměněny bonusovým životem. Bonusovým životem to ale nekončí! Ty nejlepší z nejlepších ohodnotí online store Freshlabels.cz ve vložené soutěži poukázkami na nákup v celkové hodnotě 20 000 korun.
Na své si tak přijdou jak sportovci, kteří udělají všechno proto, aby se dostali do finále, pozéři v super poladěných outfitech, recesisti, ale i ti, kteří si chtějí jednoduše užít netradiční legraci s týmem kamarádů. Aby hra byla ještě dynamičtější, bude se hrát dvěma míči zároveň!

Bližší informace se dozvíte na adrese www.redbull.cz/dodgeball.

Zdroj: Akce.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“