Informační centrum pro mládež mladým lidem a pracovníkům s mládeží zdarma poskytuje informační a poradenské služby z oblastí týkajících se mladých lidí (vzdělávání, práce, cestování, volný čas, sociálně patologické jevy, občan a společnost, mládež a EU)

Virtuální veletrh práce

Virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání Monster.cz proběhne ve dnech 4. - 10.10. 2010 na dnyprace.cz a dniprace.sk.

Pokud tak hledáte zaměstnání, nebo naopak zaměstnání nabízíte, můžete tak jednoduše učinit z pohodlí domova v rámci tohoto virtuálního veletrhu pracovních příležitosti.

První plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí v ČR a na Slovensku nabízí:
- chat se zaměstnavateli, uživateli a společnostmi přítomnými na veletrhu
- volný vstup do e-stánků vystavovatelů
- test, který zaměstnavatel hledá pracovníky s vašimi zkušenostmi
- kontaktování pracovníků náboru vybrané společnosti
- prezentace zaměstnavatelů v přímém přenosu

Pro účely veletrhu je vytvořena inovativní trojrozměrná platforma plně vybaveného kongresového centra s propracovaným okolím areálu. Vnitřní a vnější podoba výstaviště nabídne nevšední a mimořádně atraktivní prostředí, které zajistí efektivní setkávání zájemců o práci se zaměstnavateli a umožní návštěvníkům okamžitý kontakt s vystavovateli, zaměstnavateli.

Technická infrastruktura prvního česko-slovenského virtuálního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělání umožňuje komunikovat návštěvníkům se zaměstnavateli pomocí chatu, případně i video chatu. Návštěvníci se zapojí do online videokonferencí, kde si poslechnou přednášky zaměstnavatelů na vybraná témata a mohou se zapojit do diskuze a pokládat otázky v reálném čase.

Každý zaměstnavatel bude mít k dispozici svůj vlastní, plně vybavený e-stánek s recepcí a personálem, video místností, knihovnou a místností s názvem Kariéra u nás. V každé z těchto místností budou pro návštěvníka připraveny zajímavé a relevantní informace od aktuálních nabídek práce, přes popis společnosti samotné, její firemní kultury a nabízených zaměstnaneckých výhod, až po kariérní videa a reklamní spoty.

Na veletrhu práce budou k dispozici stovky nových pracovních pozic předních vystavovatelů od automobilových, IT, finančních společností, bankovních a pojišťovnických institucí, velkých obchodních řetězců a mnoha jiných.

Zdroj: www.dnyprace.cz
ICM je spolufinancováno sdružením YMCA, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Královéhradeckým krajem a Městem Hradec Králové

YMCA, MŠMT, Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové

YMCA v ČR je držitelem titulu „NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží“